Klub internetowy OK@Y, to miejsce, w którym od wielu lat znajdziecie Państwo pełne wsparcie w zakresie usług internetowych, profesjonalnych rozwiązań związanych z drukowaniem oraz wsparcie techniczne i pomoc w zakresie problemów sprzętowych lub problemów z oprogramowaniem w Waszych PC-tach oraz laptopach.

Istniejemy od roku 2000, przez ostatnich kilkanaście lat przekształciliśmy nasz profil działalności, z firmy, która oferuje wyłącznie komputery z dostępem do internetu, w przedsiębiorstwo i miejsce, które oprócz dostępu do sieci, gwarantuje również profesjonalny zestaw usług biurowych, pomoc w zakresie naprawy i renowacji komputerów a także sprzedaż materiałów zużywalnych do drukarek i innych urządzeń drukujących oraz kserujących. Nasza firma wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom drodzy klienci, dlatego nasz sprzęt, który Wam udostępniamy jest sprzętem sprawdzonym, doskonałej jakości i bardzo ekonomicznym, tak aby świadczone przez nas usługi mogły być realizowane w najlepszych, możliwych cenach.

Klub internetowy OK@Y, jest miejscem dla każdego, zapraszamy zarówno starszych jak i młodszych, ludzi, którzy chcą skorzystać z internetu, zachęcamy do skorzystania z naszych komputerów, które są szybkie i wolne od szkodliwego oprogramowania. Dla osób, które chcą wydrukować u nas dużą lub mniejszą pracę lub szukają innych usług internetowych, zapewniamy nowoczesne rozwiązania w postaci wysokiej jakości sprzętu biurowego, którym perdfekcyjnie wykonujemy skomplikowane usługi. Chcemy, aby nasi klienci byli świadomi tego, że przychodząc do nas, nigdy nie zostaną odesłani z kwitkiem.